Září 2015

Možná jednou

12. září 2015 v 14:59 | Sibyll |  bullshits
http://data.whicdn.com/images/197844889/large.jpghttp://data.whicdn.com/images/198282910/large.jpg
Miluju obrázky s touhle podzimní tématikou a cpu je sem i když prakticky podzim ještě nezačal, heh.

Hrozně si vážm komentářů, které jste mi pod první článek napsali. Vlastně jsem takové přivítání ani nečekala a doufám, že všechno bude stejné, nebo lepší, než před tím rokem. A taky doufám, že nikdo neudělá takovkou blbost jako já a neskončí, vážně mě přiškrťte, kdybych někdy mlela něco o konci. :D

Asi jsem vážně magor, ale nelíbí se mi tohle pozadí, takže najdu něco jiného. (Možná ne dnes, ani zítra, ani pozítří, ani za týden... už zase melu.) Až budu mít čas (Chápejte, jsem teď strašně vytížená. Seriály mají nožičky, takže proste nemůžu jen tak 5 minut dělat něco jiného, oni by utekli a už bych je nechytila.), tak něco najdu.

Asi 10 min. zpátky jsem vysála pavouka a teď mám pocit, že na mě pořád něco leze. Jsou to vlasy, ale je to hrozný, zvlášť pro arachnofobika jako jsem já.

Proč nedokážu napsat nomální článek? Možná jednou...

Asi tu bude hromada chyb, ale musím jít na nějakou slavnost - či co to je - takžee... Potom (čtěte: jestli si vzpomenu - doslovný překlad: nikdy) si to zkontroluju.

Bye.Já? Pořád stejná? Áha.

9. září 2015 v 19:22 | Sibyll
http://data.whicdn.com/images/179880243/large.jpghttp://data.whicdn.com/images/197057562/large.jpg

Je možné, že po tom všem, kde lidé píšou jak vyspěli/dospěli, jak si uvědomili důležité věci, jak se strašně změnili, je ještě někdo, kdo zůstává pořád stejný? Já mám ráda stereotip (dávejte pozor, že za chvilku se mi začne protivit), ale proč jenom já zůstávám stejná? A je to výhoda, nebo nevýhoda?

To jsou věci, nad kterými přemýšlím. Strašně bych chtěla napsat článek o tom, jak jsem se změnila, ale ne. Ještě se dlouho nedočkám.

Každopádně, proč jsem zde? Jednoduše mi to chybělo. Chtěla jsem blog obnovit už asi před čtyřmi měsíci (možná dřív, možné déle... co já vím), ale přišli na to lidi ze třídy. O to nejde, nemám moc velké tajnosti tady, ale lezlo by mi krkem, kdyby se na každý článek vyptávali a tak. O to jednoduše nestojím.

Nechci aby to bylo nějak dlouhé, takže všechno ostatní (info ohledně blogu a affs taky) máte v menu.

Kdybych se rozepsala, tak by to dopadlo hodně špatně, protože si vzponím, když jednou...
Nechám toho, vážně mi to leze na mozek :D

Bye.